Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niezwykły łup złodzieja. Ukradł szczoteczki do zębów


Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie poszukuje sprawcy kradzieży, którego łupem padły… szczoteczki do zębów. Złodzieja zarejestrowały kamery.


Mężczyzna w jasnej koszuli, ukradł kilka sztuk szczoteczek do zębów o wartości ponad 700 złotych. Policja apeluje o informacje do osób, które rozpoznają sprawcę ze zdjęcia lub mają wiedzę na temat kradzieży. Informacje można przekazywać anonimowo. Kontakt pod numerami telefonów 47 703 62 00, 47 703 62 14. Wiadomość można także przesyłać na skrzynkę Facebook Policja Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Antykowal
Antykowal
1 rok temu
Jarosław
Jarosław
1 rok temu
Reply to  Antykowal

Bardzo śmieszne . To ktoś z twojej bliskiej rodziny, że go reklamujesz.

Anonim
Anonim
1 rok temu

Beka z typa

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x