Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar dostawczego Fiata  koło Stupska [FOTO]


Wczoraj po południu strażacy ze OSP Stupsk i JRG Mława gasili pożar dostawczego Fiata Ducato na drodze wojewódzkiej nr 615 w okolicy Stupska. Ogień pojawił się w kabinie kierowcy. Działania straży polegały na podaniu prądu wody, odłączeniu akumulatora oraz rozładunku przewożonego pojazdem sprzętu AGD. Akcja gaśnicza trwała niemal godzinę. W wyniku pożaru, kierowca pojazdu nie został poszkodowany.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x