Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławski Szlak Turystyczny z mobilną aplikacją. Można zdobywać odznaki


Ratusz zaprasza na wędrówki i przejażdżki rowerowe Mławskim Szlakiem Turystycznym. Każdy, kto odwiedza poszczególne punkty na trasie z włączoną na telefonie aplikacją mobilną, może zbierać punkty i zdobywać odznaki.


Jak to robić? Wystarczy pobrać na telefon ze strony Google Play lub App Store aplikację Mławski Szlak Turystyczny, a po jej zainstalowaniu – wyszukać interesujące miejsca, które chce się odwiedzić. Za każde odwiedzone miejsce (aplikacja musi być włączona) otrzymuje się 1 punkt. Zebrane punkty, po przekroczeniu odpowiednich progów, zostaną automatycznie wymienione na jedną z kolejnych stopni odznaki (50 miejsc – stopień brązowy, 100 miejsc – stopień srebrny, 150 miejsc – stopień złoty). Zapraszamy!

Szczegółowy regulamin, informacje o Mławskim Szlaku Turystycznym i linki do pobrania aplikacji są dostępne TUTAJ.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Rejniak
Rejniak
29 dni temu

Myślę, że ten pomysł jest ciekawy i znajdzie swoich zwolenników, aczkolwiek m.z. powinien dotyczyć powiatu, poza Mławą też są ciekawe miejsca.

Last edited 29 dni temu by Rejniak
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x