Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Leżał martwy na siódemce koło Ignacewa


Wypadki z udziałem leśnej zwierzyny wcale nie są rzadkością. Jednymi z groźniejszych, są te z udziałem łosi. I do takiego właśnie zdarzenia doszło dzisiaj nad ranem na nowej „siódemce” w okolicy Ignacewa (gm. Strzegowo). Wezwani na miejsce strażacy zastali jednak na pasie drogi w kierunku Gdańska jedynie martwego łosia, lecz w pobliżu nie było żadnego uszkodzonego pojazdu. Strażacy z OSP Strzegowo i JRG Mława oświetlili i zabezpieczyli teren, dalsze czynności prowadzi mławska policja.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x