Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To już jutro! Dawka lokalnej historii w niecodziennym wydaniu na dziedzińcu archiwum


Archiwum Państwowe w Warszawie Oddział w Mławie ma przyjemność zaprosić na pokaz Letniego Kina Plenerowego. W piątek, 26 sierpnia br. o godzinie 20:00 na dziedzińcu mławskiego Oddziału (wejście od strony ulicy Poświętnej) odbędzie się projekcja trzech reportaży o tematyce historyczno-regionalnej. Dzięki podjętej przez mławskich archiwistów współpracy z twórcą kanału YouTube „Mazurskie Tajemnice”, ks. Przemysławem Kaweckim, będzie można obejrzeć następujące materiały:


– „Opuszczony Kościół – Białuty”

– „Działdowo: Wieża Bismarcka”

– „Kraina Kurhanów – Poboże”

Łączny czas projekcji to ok. 100 minut. Organizatorzy zapewniają leżaki, miejsca siedzące oraz sporą dawkę lokalnej historii w niecodziennym wydaniu.

WSTĘP WOLNY !!!

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x