Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

O północy trzyletni chłopiec stał sam na ulicy


Trzyletniego chłopca, który o północy stał na ulicy Płońska zauważyła przypadkowa kobieta. Powiadomiła policjantów, którzy zaopiekowali się maluchem.


Kobieta jadąca samochodem, około północy na ulicy w Płońsku zauważyła stojące na chodniku około 3-letnie dziecko. W pobliżu nie było żadnych jego opiekunów, dlatego zainteresowała się maluchem. Chłopiec był spokojny, jednak kontakt z nim był utrudniony. Kobieta powiadomiła Policję. Na miejsce skierowano patrol i karetkę pogotowia. Do czasu przyjazdu medyków policjanci zaopiekowali się chłopcem, który nie posiadał żadnych zewnętrznych obrażeń. Dziecko przewieziono do szpitala, a policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania jego opiekunów.
Po godz. 5 do Komendy Powiatowej Policji w Płońsku zgłosiła się para, która chciała zawiadomić o zaginięciu dziecka. Byli to rodzice odnalezionego trzylatka. Rodzina przyjechała z Ukrainy i mieszka w miejscowym hostelu. Okazało się, że kiedy rodzice usnęli, chłopiec otworzył drzwi wejściowe i wyszedł na ulicę. W chwili zgłoszenia rodzice byli trzeźwi. Płońscy kryminalni wyjaśniają całą sytuację.

– Z uwagi na panujące wysokie temperatury, także i w nocy, pozostawiamy otwarte okna, drzwi balkonowe, w których przebywają również dzieci. Apelujemy do wszystkich rodziców i opiekunów, aby zwracali szczególna uwagę na zabezpieczenie drzwi, okien w domach i mieszkaniach, aby uniemożliwić wyjście naszym pociechom na zewnątrz bez żadnej opieki dorosłych – apeluje płońska Policja.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
1 rok temu

Gdyby to zdarzenie dotyczyło polskiej rodziny, to już by była sprawa w sądzie i być może odebrano by rodzicom dziecko lub w najlepszym przypadku przydzielono by kuratora.
Tutaj pewnie sprawa się rozmyję i być może zostanie przyznana rodzinie opiekunka do dziecka za nasze pieniądze, bo przecież biednym , nieradzącym sobie Ukraińcom trzeba pomagać, niech piją i się bawią.

Normalny
Normalny
1 rok temu
Reply to  Anonim

Za twoje nie piją . A zresztą ci byli trzeźwi o co chodzi . Jak robią po 12 to nie ogarniają i tyle

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Normalny

Byli trzeźwi? – trzeba było przeczytać pierwsze info, po kilku godzinach wytrzeźwieli. Trzeba być prawolnym wobec Ukraińców, czyż nie? Za moje nie piją, ale Polacy od razu byliby zgłoszeni do sądu… Pijaństwa nic nie tłumaczy, nawet praca 24/24.

Last edited 1 rok temu by Anonim
Sylwia
Sylwia
1 rok temu
Reply to  Normalny

No właśnie za moje bo jak by nasze państwo rozdaje im pieniążki. Z moich podatków może zmień obywatelstwo.

Normalny
Normalny
1 rok temu
Reply to  Sylwia

Dlaczego mam zmienić obywatelstwo ? Raczej ty zmień lekarza

Nemo
Nemo
1 rok temu
Reply to  Sylwia

Pani Sylwio.

„Normalny” to obywatel Ukrainy.

Co prawda coraz lepiej posługuje się językiem polskim i nie pisze już „polaki”
Ale uważa że jeśli rodzice piją za „swoje”, to trzylatek może w nocy spacerować po ulicy.
Dziwaczna myśl że nawet jeśli rodzice nie piją, to taki spacer trzylatka nie jest normą, jest mu chyba obca.

Normalny
Normalny
1 rok temu
Reply to  Nemo

Tak się składa że jestem obywatelem Polski . Tak samo jak w Polsce Tak i na Ukrainie jest duży procent patologii. Dlatego nie podoba mi się że polaczki mam na myśli ten procent akurat traktuje obywateli Ukrainy jak intruzów. Zresztą ten procent beż Ukrainy już jest jaki jest . Polak Polaka w łyżce
wody utopi co mowa o Ukrainie . Nie wina Ukrainy że płacą im kasiore . Poprostu korzystają jak nasi rodacy na zachodzie tyle w temacie

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x