Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niezwykli goście w Dziennym Domu Senior+


Mławski Dzienny Dom Senior+ wielokrotnie zapraszał w swoje progi ciekawych ludzi. Ostatnie spotkanie było jednak naprawdę wyjątkowo ciekawe i niezwykłe, miało też przy tym walor edukacyjny.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Stało się tak za sprawą pszczelarzy z Fundacji „Miód i Malina”, którzy nie tylko opowiedzieli o pszczołach i pszczelich produktach, ale zaprezentowali je wszystkim chętnym seniorom i dzieciom ze świetlicy „Promyk”, którzy uczestniczyli w tych warsztatach pszczelarskich. Oprócz ciekawych opowieści, wśród przygotowanych atrakcji  można było zobaczyć pokazowy ul z żywymi pszczołami, wykonać samodzielnie świecę z pszczelego wosku, czy pode gustować prawdziwego miodu. Seniorzy przygotowywali też deser z miodem. Jak podsumował spotkanie Dzienny Dom Seniora+, była to niezapomniana lekcja przyrody, ekologii i zdrowego odżywiania.

źródło i fot.: DDS+ Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x