Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Napadli na kierującego ruchem pracownika drogowego na S7


Pracownicy firmy wykonującej prace remontowe na odcinku krajowej siódemki w pobliżu Starych Kosin, zaalarmowali patrol ruchu drogowego, że ich kolega kierujący ruchem został pobity przez kierowcę i pasażera z volkswagena. Podczas interwencji, policjanci zatrzymali jednego z podejrzanych, drugi sam zgłosił się do mławskiej komendy Policji. Trwają czynności.


Jak wynika ze wstępnych ustaleń interweniujących policjantów, w miniony poniedziałek, przed południem 48-letni pracownik firmy wykonującej prace remontowe na odcinku krajowej siódemki, który kierował ruchem, zatrzymał volkswagena zbliżającego się od strony Wiśniewa. W tym czasie ruch dla tego pasa jezdni był zablokowany. Kierowca i pasażer wysiedli z samochodu. Między nimi, a pracującym na drodze mężczyzną doszło do kłótni. Pasażer pchnął kierującego ruchem na ogrodzenie z drutu, a kierowca uderzył go gumową rurką. Następnie kierowca i pasażer odjechali. Pracownik firmy doznał lekkich obrażeń ciała. Kierowca volkswagena już chwilę po zgłoszeniu został zatrzymany przez interweniujący patrol. Pasażer zgłosił się do komendy sam. Wczoraj, 42-letni kierowca, mieszkaniec pow. mławskiego usłyszał zarzut spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu, natomiast 32-letni pasażer, mieszkaniec pow. ciechanowskiego, zarzut naruszenia nietykalności cielesnej. Obaj złożyli wyjaśnienia. Trwają dalsze ustalenia.

źródło: KPP Mława 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kkkkwwwww
Kkkkwwwww
1 rok temu

Oczywiście pobicie nie jest sposobem na rozwiązywanie konfliktów. Jednak jeśli ten sam człowiek kierował ruchem na ww. odcinku także w miniony piątek, to wcale się nie dziwię, że komuś w końcu puściły nerwy.

W miniony piątek kierujący ruchem (choć mam wątpliwość czy mozna nazwać
pracownika kierującym ruchem, ponieważ niby zatrzymywal samochody, a wymachiwal „lizakiem” na wszystkie strony) wykrzykiwal w moją stronę, że chcę go rozjechac, że jeździć nie umiem. Grożąc policją, odzywał się w sposób daleki od kulturalnego. Na moje przystanie na wezwanie policji lub zgłoszenie sprawy do kierownika, Pan (bo tak się do niego zwracalam, mimo, że mówił do mnie po imieniu) szybko sie wycofał.

Także… nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

Juhu
Juhu
1 rok temu
Reply to  Kkkkwwwww

Trzeba szanować czyjąś ciężka pracę w tym upale

Kkkkwwwww
Kkkkwwwww
1 rok temu
Reply to  Juhu

Oczywiście, każdą pracę trzeba szanować, podobnie jak każdego człowieka… A zachowanie Pana, ktorego miałam nieprzyjemność spotkac nie miało nic wspólnego z szacunkiem.

Juhu
Juhu
1 rok temu
Reply to  Kkkkwwwww

To nie powód aby ktoś go w pracy pobił

Niedzielski
Niedzielski
1 rok temu

Moje szczepionki działają i na mózg

Juhu
Juhu
1 rok temu

Zdziczało to społeczeństwo

Luz
Luz
1 rok temu

wieśniak z volkswagena. co się dziwić

Ktos
Ktos
1 rok temu

Może naćpani byli

jaca
jaca
1 rok temu

i już zmiękła rura gangsterce – teraz będą przepraszać i się łasić jak piz dy ha ha

Drogowy
Drogowy
1 rok temu

Debile i patola proszę państwa. Znając życie w samochodzie był jeszcze typowy pies patoli – pitbull gotowy do pożarcia biednego człowieka.

Amggggg
Amggggg
1 rok temu
Reply to  Drogowy

Czyli ciebie pitbull by nie ruszył bo widac ze mózgu brak u ciebie hahahahahahhahaua

Drogowy
Drogowy
1 rok temu
Reply to  Amggggg

Czyli z czego niby to by wynikało? A może sam masz takiego stwora w domu.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x