Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rodzinne wędkowanie w Woli Szydłowskiej


Rodzinne wędkowanie  przyciągnęło do Woli Szydłowskiej 50 osób, które zgromadziły się wokół stawu aby aktywnie spędzić niedzielne popołudnie na pikniku zorganizowanym przez gminę Stupsk. Choć połowom zawsze towarzyszy dreszczyk emocji, to wędkowanie odbywało się w formie zabawy i nie była prowadzona klasyfikacja miejsc. Za to i tak wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe pamiątki.


Podczas pikniku, zawodnicy łowili na jedną wędkę metodą spławikową. Złowione ryby trafiały do siatek i wiaderek z wodą. W trakcie zawodów dozwolona była pomoc opiekuna w czynnościach w których zawodnik nie był w stanie samodzielnie sobie poradzić.  Wszystkie wędkujące dzieci otrzymały z rąk Wójta Gminy Stupsk – Jacka Świderskiego medale, dyplomy oraz pakiet upominków.

źródło i fot. Gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x