Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ciekawy projekt edukacyjny w Wieczfni Kościelnej!


Już wkrótce w Szkole Podstawowej w Wieczfni Kościelnej rozpocznie się realizacja ciekawego projektu edukacyjnego pt.: „Inspirujące warsztaty – motywujemy do rozwoju”. Szkoła uzyskała dofinansowanie w wysokości 4,5 tys. zł na realizację projektu w ramach programu: MAZOWIECKA AKTYWACJA 2022.


Projekt obejmował będzie następujące działania:

  • organizację kilku zajęć warsztatowych (m.in.: z fizjoterapeutą dotyczących zapobiegania wadom postawy, sesja motywująca z psychologiem, czy też zajęcia
    z dietetykiem dla najmłodszych dotyczące zdrowego odżywiania się),
  • organizację spotkania z Natalią Sadowską (Mistrzynią Świata w Warcabach), byłą uczennicą naszej szkoły,
  • organizację zajęć dodatkowych dla najmłodszych w ramach Klubu Gier Planszowych,
  • zakup pomocy dydaktycznych do szkoły (m.in.: gry planszowe i zagadki logiczne).

Projekt będzie realizowany od początku września do 12 grudnia br. przez nauczycieli Szkoły Podstawowej w Wieczfni Kościelnej. Partnerem i pomysłodawcą projektu jest Stowarzyszenie Joker Mława.

„Cieszę się, że już na początku mojej pracy na stanowisku dyrektora szkoły będziemy mieli okazję realizować tak ciekawy projekt. Wierzę, że będzie do ciekawe doświadczenie dla naszych podopiecznych. Liczę, że będziemy w przyszłości realizować więcej tego typu inicjatyw. Dzięki pomocy i zaangażowaniu nauczycieli oraz naszego partnera jakim jest Stowarzyszenie Joker Mława udało nam się ostatnio opracować kilka ciekawych projektów. Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie kolejnych konkursów grantowych. Mam nadzieję, że dzięki podobnym inicjatywom nasza szkoła będzie postrzegana jako nowoczesna placówka dydaktyczna, wspierająca swoich wychowanków i dbająca o ich rozwój na każdym polu.„ – komentuje nowy dyrektor szkoły, Pani Hanna Bojarska.

źródło: SP w Wieczfni Kościelnej

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x