Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strzegowo. Pożar w ośrodku Mamut Camp


W miniony piątek wieczorem w budynku Akademii Aktywnego Wypoczynku Mamut Camp w Strzegowie zapaliły się sadze w kominie. Do akcji zadysponowane zostały zastępy OSP ze Strzegowa, Unierzyża i Niedzborza oraz zastęp z JRG Mława. Ponieważ w budynku przebywały dzieci na koloniach, 54 osoby (w tym dwoje opiekunów) strażacy ewakuowali do sali kina. Pożar został ugaszony gaśnicą proszkową, a cała akcja trwała ok. 1,5 godziny.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x