Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zadbaj o formę w 8 tygodni z aplikacją mojeIKP


Kompleksowy program treningowy NFZ „8 tygodni do zdrowia” jest już dostępny w aplikacji mobilnej mojeIKP. Ćwiczenia są dostosowane do indywidualnych możliwości i stanu zdrowia. Dzięki aplikacji mojeIKP możesz też zapisać się na szczepienia przeciwko COVID-19.


W aplikacji mojeIKP jest już dostępny program NFZ – „8 tygodni do zdrowia”. Aplikacja w 8 tygodni, krok po kroku, poprowadzi Cię w kierunku poprawy kondycji i zdrowia. Co więcej, jest to rozwiązanie dla wszystkich, także dla osób, które nie ćwiczą regularnie lub chorują przewlekle. Poza planami treningowymi aplikacja zapewnia dodatkowe opcje, które pozwolą ocenić, w jakiej jest się kondycji, lub czy jest konieczność odbycia konsultacji lekarskiej przed rozpoczęciem ćwiczeń. Chodzi o test wydolnościowy, czyli test chodu Rockport, ankietę PAR-Q oraz skalę Borga. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikowi.

Aby rozpocząć program wystarczy uruchomić w swoim telefonie bezpłatną aplikację mojeIKP. Po zalogowaniu wybierz zakładkę „profilaktyka”, a następnie kliknij „8 tygodni do zdrowia”. Na ekranie pojawi się plan treningów na każdy tydzień wraz z instruktażem video. Każdy zestaw zaczyna się od rozgrzewki, a kończy rozciąganiem. Kolejne tygodnie ćwiczeń będą zależeć od postępów i stanu zdrowia ćwiczącego.

Nie masz aplikacji mojeIKP? Znajdziesz ją w sklepie PLAY lub AppStore. Instalacja trwa zaledwie kilkanaście sekund. Aplikacja jest bezpłatna i, oprócz ćwiczeń, zapewnia m.in. dostęp do e-recept i e-skierowań. Dzięki niej  szybko umówisz się na  szczepienie przeciw COVID-19 oraz pobierzesz Unijny Certyfikat COVID. Do tej pory mojeIKP zainstalowano już przeszło 3,5 mln razy.

źródło: Centrum e-Zdrowia

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x