Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Spłonęło auto w Nowym Łączynie


Wczoraj (18 sierpnia), około godziny 19:30 na drodze w miejscowości Nowe Łączyno (gm. Dzierzgowo), w trakcie jazdy zapalił się samochód osobowy. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które samodzielnie opuściły palący się pojazd. Ogień pojawił się w komorze silnika i rozprzestrzenił się tak, że auto całkowicie spłonęło. Do pożaru zadysponowane zostały zastępy z JRG Mława oraz OSP Wieczfnia Kościelna (ta ostatnia jednostka dlatego, że pierwotnie w zgłoszeniu jako miejsce pożaru wskazany był Grzebsk).  


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x