Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Martwy mężczyzna przy ulicy Płockiej


fot. ilustracyjne


Przypadkowi świadkowie zawiadomili Policję o leżącym bez oznak życia w pobliżu ulicy Płockiej w okolicach stacji paliw mężczyźnie. Zlecona przez mławską prokuraturę sekcja zwłok ustali przyczynę zgonu, ale – jak poinformowała prokuratura – nic nie wskazuje, że mogły się do niej przyczynić osoby trzecie. Martwego mężczyznę znaleziono w środę 17 sierpnia około godziny 11-tej.

– Patrol ruchu drogowego został zaalarmowany przez przypadkowych świadków, którzy zauważyli leżącego  w pobliżu drogi mężczyznę. Mężczyzna nie dawał oznak życia. W jego pobliżu leżały butelki po alkoholu.  Ustalono tożsamość zmarłego, to  53-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Wykonano czynności pod nadzorem prokuratora – informuje o okolicznościach zdarzenia asp.szt. Anna Pawłowska z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Niedzielski
Niedzielski
1 miesiąc temu

Zaszczepieni zemrą, wszyscy

jaca
jaca
1 miesiąc temu

w taka pogodę pokuszę się że wódeczka była i się stało

VR6
VR6
1 miesiąc temu
Reply to  jaca

Dlatego twierdzę że piwo lepiej nawadnia haha

Lolo
Lolo
1 miesiąc temu
Reply to  VR6

Postawiłeś tezę która jest do obalenia

Pitolenie
Pitolenie
1 miesiąc temu
Reply to  Lolo

Ale prowadzicie patusiarskie gadki. Problem alkoholizmu jest coraz większy wg mnie jak widać skutki są dość drastyczne , prawda jest taka że ani Państwo ani model wychowania naszego społeczeństwa nie skłania ku lepszemu .

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x