Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kłótnia w parku. 26-latek ugodził  24-latka nożem w brzuch


Policjanci żuromińskiej komendy Policji bardzo szybko ustalili i zatrzymali sprawcę, który w miniony weekend w parku miejskim w Żurominie ugodził nożem młodego mężczyznę. 26-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.


W poniedziałek po godzinie 5 dyżurny żuromińskiej Policji otrzymał zgłoszenie o rannym mężczyźnie w parku miejskim w Żurominie. Policjanci na miejscu zgłoszenia zastali kilkuosobową grupę młodzieży. Jak się okazało, między dwoma mężczyznami, 26 i 24 latkiem, wywiązała się sprzeczka. Młodszy z mężczyzn został ugodzony nożem w brzuch. Na widok dramatycznej sceny zareagowali przebywający w parku młodzi ludzie informując o tym, co się wydarzyło dyżurnego żuromińskiej komendy Policji. Pokrzywdzony przewieziony został karetką do szpitala w Żurominie, gdzie trafił na salę operacyjną.

Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Żuromina. W chwili zatrzymania znajdował się  pod wpływem alkoholu, został osadzony w policyjnym areszcie. Zgromadzony przez policjantów pracujących pod nadzorem prokuratury materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 26-latkowi zarzutu usiłowania zabójstwa, za co grozi od 8 do 15 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek prokuratora, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 26-letniego mężczyzny na okres 3 miesięcy.

źródło: KPP Żuromin

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x