Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ulicę Grzebskiego w najbliższych dniach lepiej omijać


Będą kolejne utrudnienia w ruchu na ulicy Grzebskiego. Po dotychczasowej wymianie krawężników przy ulicy, od czwartku 18 sierpnia 2022 r. na ul. Grzebskiego będą prowadzone prace związane z wymianą nawierzchni bitumicznej. Urząd miasta poniżej podaje harmonogram prac.


  • 18 i 19 sierpnia (czwartek, piątek) w godzinach 7.00-16.00 – frezowanie starych nawierzchni bitumicznych;
  • 25 i 26 sierpnia (czwartek, piątek) w godzinach 7.00-18.00 – układanie warstwy wiążącej (I warstwa bitumiczna);
  • 27 i 29 sierpnia (sobota, poniedziałek) w godzinach 7.00-18.00 – układanie warstwy ścieralnej (II warstwa bitumiczna).

W czasie prac wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym. Przy frezowaniu będą to utrudnienia miejscowe, przy układaniu warstw bitumicznych ruch będzie wstrzymany w godzinach wykonywania prac.

Urząd miasta dziękuje za zrozumienie sytuacji i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu. Działania mają na celu poprawę komfortu poruszania się ulicą Grzebskiego.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
miki
miki
1 rok temu

1. „naprawa” tej ulicy przez peudo firmę MPDM to totalna porażka! jak można w XXI w. nie stosować krawężników łukowych,. tylko ciąć prosty krawężnik na trzy części??? kto zleca i kto nadzoruje te prace??
ale jak naczelnikiem wydziału inwestycji jest nauczyciel, a nie fachowiec – inżynier z uprawnieniami, to takie są efekty „remontu”!!!!
ale najważniejsze, że następna „zrealizowana inwestycja” wpada do koszyczka burmistrza, i jest się czym chwalić przed następnymi wyborami!!!
2. takich pseudo inwestycji jest mnóstwo, że chociaż wspomnę o modernizacji ul. ciechanowskiej, gdzie zamiast asfaltu, zastosowano kostkę betonową
3. następna inwestycja – rewitalizacja handlowca – totalna porażka
4. następna modernizacja ul. studzieniec, proszę sprawdzić czy jest ścieżka rowerowa, i ewentualnie z czego
pozdrawiam myślącytch

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x