Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar fiata w Turzy Małej


Wczoraj około południa w miejscowości Turza Mała (gm. Lipowiec Kościelny) na drodze zapalił się osobowy Fiat Panda. Na miejsce wezwano straż pożarną, ale jeszcze przed jej przyjazdem kierowca sam ugasił pożar w komorze silnika samochodową gaśnicą. W gaszeniu pożaru pomogli również właściciele posesji przy której pojazd się zatrzymał, podając prąd wody z ogrodowego węża. Spaleniu uległa komora silnika, ogień uszkodził też przednią szybę pojazdu. Na miejscu zdarzenia były zastępy z OSP Turza Mała oraz JRG Mława.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x