Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Już w sobotę wojsko w mławskim parku!


fot. ilustracyjne


Już w sobotę 27 sierpnia 2022 r. w parku miejskim w Mławie odbędzie się piknik historyczny organizowany w ramach obchodów 83. rocznicy Bitwy pod Mławą. Jak podaje urząd miasta, swój udział w nim potwierdziło dotychczas kilka jednostek wojskowych. Początek pikniku o godz. 12:00.

2 Regionalna Baza Logistyczna w Warszawie zaprezentuje w swoim namiocie sprzęt do ochrony przeciwchemicznej – można będzie obejrzeć manekiny z ubraniami i maski ochronne, plansze z historią maski gazowej oraz urządzenia do rozpoznawania skażenia chemicznego i radioaktywnego. Ciężarówkę wojskową Star 200 planują pokazać wchodzące w skład 2RBL Warsztaty Techniczne w Pilawie. 5 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej z Ciechanowa wystawi swój punkt promocyjny, pokaże sprzęt wojskowy będący na wyposażeniu jednostki oraz zaprezentuje żołnierzy ze składu „Wspaniała Dwunastka” w wyposażeniu full combat. Stoisko rekrutacyjno-promocyjne będzie miało Wojskowe Centrum Rekrutacji w Ciechanowie. Będziemy mogli odwiedzić namioty promocyjne 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej i 2 Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu. Swoją obecność potwierdził także 11 Mazurski Pułk Artylerii z Węgorzewa. Prawdopodobnie w Mławie zaprezentuje się również 1 Warszawska Brygada Pancerna.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x