Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Groził bronią w centrum miasta?


Do jednego z lokali przy ulicy Chrobrego wszedł uzbrojony w przedmiot przypominający sztucer mężczyzna grożąc jego użyciem. Do takiego zdarzenia doszło w miniony piątek. Postępowanie w tej sprawie prowadzi mławska Policja.


– Interwencję na ul. Chrobrego zgłosił właściciel jednego z lokali. Powiadomił Policję, ponieważ od kilku dni do jego lokalu przychodzi nieznany starszy mężczyzna, który twierdzi, że pozostawił dowód osobisty i żąda jego oddania. W dniu 12 sierpnia miał ze sobą przedmiot przypominający sztucer i groził jego użyciem. Trwają czynności w tej sprawie – poinformowała asp.szt. Anna Pawłowska z KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Juhu
Juhu
1 rok temu

Zupa była za słona

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x