Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek na S7 koło Mławy. Poszkodowany motocyklista [FOTO]


Dzisiaj (16 sierpnia), około godziny 16-tej na „nowej” S7 w pobliżu węzła Mława doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem ciężarowym. Po zderzeniu motocyklista wywrócił się na jezdnię, a samochód ciężarowy oddalił się z miejsca zdarzenia. Poszkodowanemu motocykliście zespół ratownictwa medycznego udziela pomocy medycznej. Ruch na S7 odbywa się jednym pasem. Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy z JRG i OSP Mława. Policja ustala okoliczności w jakich doszło do wypadku.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianin
mławianin
1 rok temu

Nie ma węzła Mława droga redakcjo. Jest węzeł Mława Północ, jest węzeł Mława Wschód, Jest też węzeł Mława Południe ale jeszcze nieczynny. Czyli na którym węźle był wypadek??????

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x