Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ulewa poczyniła szkody. Interweniowali strażacy


Uszkodzone słupy telefoniczne i energetyczne, odłamane konary, przewrócone drzewa i zalania posesji, to efekt wczorajszego załamania pogody nad naszym powiatem. Strażacy do takich miejscowych zagrożeń wyjeżdżali kilkanaście razy.


W Rumoce (gm. Lipowiec Kościelny) drzewo przewróciło się na linię energetyczną uszkadzając dwa słupy. Wiatr również uszkodził słup telekomunikacyjny w Rochni (gm. Szreńsk). Strażacy wypompowywali również wodę z zalanych piwnic i posesji, a nawet pieszego tunelu pod torami w Stupsku. Zalania wystąpiły w Mławie, Dąbku (gm. Stupsk) i Pawłowie (gm. Szydłowo), gdzie zalana został posesja i budynki gospodarczy i mieszkalny.

red.

fot. OSP Szreńsk.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x