Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Czołówka” w Nowej Wsi


W niedzielę (14 sierpnia) późnym wieczorem w Nowej Wsi doszło do czołowego zderzenia osobowego volkswagena z dostawczym mercedesem. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.  Pojazdami podróżowali jedynie kierowcy, którzy w momencie dojazdu służb ratunkowych znajdowali się już poza pojazdami. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z JRG Mława, którzy również zneutralizowali sorbentem wycieki płynów eksploatacyjnych  i uprzątnęli pozostałości pokolizyjne. Obecna na miejscu Policja ustala okoliczności zdarzenia.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Makumba
Makumba
1 miesiąc temu

Szkoda wieśwagena. Taki ładny był.. amerykański. Szkoda.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x