Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Samorząd Dzierzgowa pożegnał odchodzącego na emeryturę Zdzisława Morawskiego


W imieniu samorządu i mieszkańców Dzierzgowa wójt Rafał Kuciński i przewodniczący rady gminy Marek Tkacz podziękowali za dotychczasową pracę odchodzącemu na emeryturę sekretarzowi gminy Zdzisławowi Morawskiemu. Oficjalna uroczystość odbyła się podczas obrad sesji rady gminy 9 sierpnia 2022 r.


Zdzisław Morawski ma za sobą 45 lat pracy zawodowej. Choć w trakcie kariery zawodowej pracował w różnych firmach, instytucjach, prowadził własną działalność gospodarczą,  to najdłużej – bo aż 28 lat, pracował w administracji samorządowej. Był m.in. wójtem w gminie Czernice Borowe, a na stanowisku sekretarza gminy Dzierzgowo pracował 17,5 roku.

– Panie sekretarzu, za te lata pracy w Dzierzgowie, na rzecz mieszkańców gminy chcemy panu bardzo podziękować. Za wszelkie działania, inicjatywy, pomysły. Za to co było dobre i przynosiło pozytywne efekty – dziękował i żegnał odchodzącego wójt Rafał Kuciński.

– Muszę przyznać, że dzisiejszy dzień jest dla mnie taki smutny bardzo, bo żegnam kogoś, kogo przez tyle lat tutaj odwiedzałem, wspólne posiedzenia, jakieś wspólne narady. Pan sekretarz zawsze był uczynny, służył swoim profesjonalizmem – mówił m.in. przewodniczący Tkacz.

– Na pewno ciężko będzie mi się rozstawać z tym urzędem. 17,5 lat pracy w gminie Dzierzgowo to dla mnie ogromna satysfakcja. Przeżyłem tu wiele wspaniałych chwil, usłyszałem wiele ciepłych słów, zżyłem się z wami, z gminą, z panem wójtem – mówił min. na pożegnanie Zdzisław Morawski.

Jak podkreślił wójt Kuciński odchodzący na emeryturę sekretarz, będzie w gminie zawsze mile widzianym gościem.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
dzierzgowiak
dzierzgowiak
1 rok temu

Gratulacje

Jan
Jan
1 rok temu
Reply to  dzierzgowiak

Czego?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x