Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wólczańska biesiada z muzyką i ekologią


Za nami organizowana tradycyjnie na początku sierpnia Wólczańska biesiada.   7 sierpnia przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie mieszkańcy Wólki bawili się w rytmach disco polo, a na scenie wystąpiły zespoły SuperNova i Power Play. Jeszcze przed wieczornymi koncertami na dzieci czekały dmuchane zjeżdżalnie i zabawy z animatorkami Miejskiego Domu Kultury w Mławie.


W ramach proekologicznej akcji „Mława dla czystego powietrza 2022” dzieci mogły własnoręcznie stworzyć makietę edukacyjną, a dorośli uzyskać informacje o  ustawie antysmogowej, dobrych praktykach w zakresie ochrony powietrza, a także o dofinansowaniu wymiany pieców węglowych.

red.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x