Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Można zgłaszać przedsięwzięcia do Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Mława


Mława przystąpiła do procedury zmiany Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Mława na lata 2016-2025. Do zmienianego programu można zgłaszać przedsięwzięcia do realizacji.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Jak informuje ratusz, nabór przedsięwzięć rewitalizacyjnych do Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Mława na lata 2016-2025 prowadzony jest w terminie od 08.08.2022 do 31.08.2022. Złożone sugestie zostaną wzięte pod uwagę w trakcie procedury aktualizacji GPRMM.

Zapraszamy do wypełnienia elektronicznej ankiety, zawierającej formularz projektowy dla zgłaszanego przedsięwzięcia rewitalizacyjnego:  

https://ankieta.deltapartner.org.pl/gpr_mlawa_nabor_projektow

Wszystkie rubryki formularza należy wypełnić czytelnie i zgodnie z zamieszczonymi w nich opisami. Wypełnienie formularza niezgodnie z zamieszczonymi opisami może uniemożliwić ujęcie planowanego przedsięwzięcia w Gminnym Programie Rewitalizacji Miasta Mława na lata 2016-2025.

Jedno przedsięwzięcie rewitalizacyjne należy opisać na jednym formularzu zgłoszeniowym. W przypadku chęci zgłoszenia więcej niż jednego przedsięwzięcia rewitalizacyjnego należy wypełnić kolejny formularz.

Wszelkiej pomocy w zakresie wypełniania formularza udziela osoba odpowiedzialna za nabór:

Kordian Gawlik, kordian [dot] gawlik deltapartner [dot] org [dot] pl, tel. 661 126 090

W trakcie trwania naboru odbędą się również 2 spotkania warsztatowe online dla mieszkańców:

  • 17.08.2022, godz. 18.00;
  • 24.08.2022, godz. 18.00.

Wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu warsztatowym prosimy o zgłoszenie chęci zdalnego uczestnictwa w spotkaniu z jednodniowym wyprzedzeniem terminu, w którym zainteresowany spotkaniem chciałby wziąć w nim udział na adres e-mail:kordian [dot] gawlik deltapartner [dot] org [dot] pl

W wiadomości zwrotnej zostanie odesłany do Państwa link do spotkania.

Dodatkowe zapytania i uwagi, w tym przekazanie uwag na temat ewentualnych propozycji zmian w obecnych projektach zapisanych w Gminnym Programie Rewitalizacji Miasta Mława na lata 2016-2025, można kierować do Inspektora ds. rozwoju, rewitalizacji i współpracy ze spółkami miejskimi korespondencyjnie na adres Urzędu Miasta Mława, ul. Stary Rynek 19, 06-500 Mława oraz drogą elektroniczną na adres e–mail: rewitalizacja mlawa [dot] pl lub na adres przedstawiciela wykonawcy: kordian [dot] gawlik deltapartner [dot] org [dot] pl.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x