Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar kombajnu w Krępie


Wczoraj po południu w miejscowości Krępa (gm. Lipowiec Kościelny) doszło do pożaru kombajnu zbożowego pracującego na polu. Pożar pojazdu udało się ugasić i nie rozprzestrzenił się on na zboże, ale straty materialne są duże.


Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do mławskiej komendy straży o godzinie 15:17. Do działań gaśniczych zadysponowane został zastęp z JRG Mława oraz OSP Turza Mała. Na miejscu okazało się, że pożar objął komorę silnika oraz jeden bok kombajnu. Pożar został ugaszony, nikt nie został ranny, a straty oszacowano na około 80 tys. złotych. Akcja gaśnicza trwał  godzinę czterdzieści minut.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x