Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Drużyna Burmistrza vs Drużyna Szymona – charytatywny event sportowy już 21 sierpnia w Przasnyszu


W niedzielę, 21 sierpnia 2022 roku na przasnyskim stadionie odbędzie się nietypowa impreza charytatywna. W szranki ze sobą staną dwa składy piłkarskie, Drużyna burmistrza Przasnysza Łukasza Chrostowskiego oraz Drużyna Szymona Kozickiego, chłopca zmagającego się z neuroblastomą IV stopnia. Cały dochód z eventu zostanie przekazany na leczenie 4-latka.


Szymon Kozicki obecnie przebywa w szpitalu w Barcelonie. W Polsce przeszedł chemioterapię, radioterapię i przeszczep szpiku. Ten niestety się nie przyjął.

– Szpik jest za mocno zniszczony – praktycznie nie do odbudowy – mówił tata Szymka jeszcze przed wyjazdem chłopca do Barcelony. – Podobno pieniądze szczęścia nie dają – właśnie że dają, bo dzięki nim Szymuś ma szansę na przeżycie, na to, że kolejnego dnia będę mógł go przytulić i ucałować na powitanie – komentuje.

Impreza, której organizatorami są Obywatelski Konwój Humanitarny, 2. Ośrodek Radioelektroniczy, OSiR oraz Miasto Przasnysz, odbędzie się w niedzielę, 21 sierpnia na Stadionie Miejskim w Przasnyszu.

W nietypowym meczu zmierzą się między innymi: Łukasz Chrostowski, burmistrz Przasnysza, Łukasz Machałowski, zastępca burmistrza, Bogusław Postek, dowódca 2.Orel Przasnysz, Konrad Wojnarowski, radny wojewódzki, Michał Szczepański, wójt gminy Krasne, Jakub Dudek, wójt gminy Płoniawy-Bramura, Artur Borkowski, burmistrz Serocka, Arkadiusz Iwaniak, poseł, Jacek Ozdoba, wiceminister (drużyna Burmistrza trenująca pod okiem Marcina Sokoła) oraz Bartosz Gnojewski, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Arkadiusz Smoleński, Tomasz Kopka, Katarzyna Kopka, Katarzyna Siuda, Justyna Pogorzelska, Anna Mucha, Arek Szweda, Ula Szweda, Wojciech Winnicki, Adam Pogorzelski, Dariusz Barłożek, Sebastian Andrzejczak, Piotr Bariasz, Maciej Witkowski, Rafał Gotowiec, Tomasz Panuś, Michał Popławski i Paweł Grzybowski (drużyna Szymona trenująca pod okiem Mateusza Pepłowskiego). Sędzią spotkania będzie wicestarosta przasnyski Waldemar Trochimiuk.

Sportowych emocji dostarczą również turnieje tenisa ziemnego, darta oraz zawody biegowe klubu Przaśnik Przasnysz.

Dla najmłodszych zaplanowano animacje, dmuchańce oraz wiele innych atrakcji.

Na scenie głównej odbędą się koncerty, występy lokalnych artystów oraz licytacje.

Start imprezy zaplanowano na godzinę 13:00

źródło: infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x