Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! Awaria sieci wodociągowej. Przejazd ul. Płocką dziś niemożliwy


W związku z awarią wodociągową dzisiaj tj. 3 sierpnia nastąpiła przerwa w dostawie wody w ulicach Płockiej, Spichrzowej, Szewskiej i Grzebskiego. Dodatkowo ul. Płocka została wyłączna z ruchu pojazdów.


Oznacza to również, że przystanki Mławskiej Komunikacji Miejskiej na ul. Płockiej będą wykluczone, a autobusy linii nr 1 i linii nr 2 będą jeździły ulicą Grzebskiego, omijając wyżej wymienione przystanki. Dalej trasa autobusów MKM pozostaje bez zmian.

HK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianka
Mławianka
5 miesięcy temu

Znowu awaria wody na Płockiej?! Co się dzieje ?!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x