Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Piękny jubileusz parafii Św. Jana Kantego na Wólce


Parafia Św. Jana Kantego obchodzi w tym roku jubileusz 110-lecia jej powstania. Uroczystości rozpoczną się już w piątek 5 sierpnia mszą św. z nieszporami pod przewodnictwem ks. Andrzeja Pieńdyka – prorektora WSD w Płocku. 6 sierpnia kulminacyjnym momentem uroczystości będzie suma – msza św. odpustowa, którą odprawi i wygłosi kazanie ks. biskup senior Piotr Libera.


red.

Pełny program uroczystości:

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Biskup
Biskup
1 rok temu

Oj szkoda że Halyna już tą parafią nie rządzi, ona by już ten odpust ogarnęła jak należy. Oczywiście jak zwykle, nie pracą własnych rąk. Teraz już młode katachetki zostały, one już nie mają tego fachu starej szkoły.

Wujt wsi Ciechanuw
Wujt wsi Ciechanuw
1 rok temu

Ciekawe czy na parafii już krany i zlewy z powrotem poinstalowali po ostatniej aferze. Oby zdążyli przed wizytacją biskupa senjora bo ich nawet św Perpetuła nie ochroni tych proboszczóf jeśli bizkup będzie musiał za stodołę latać.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

A Libera już wyzdrowiał?Przecież taki chory był, że zrezygnował ze stanowiska. Ciekawe jakie kwiatki wyjdą i ilu pedofili ukrył za swojej kadencji.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Ciekawe czy ksiądz Andrzej też będzie?
https://youtu.be/dp_gehp-5JY

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x