Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wólczańska Biesiada już w niedzielę


W niedzielę 7 sierpnia na placu przed Zespołem Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie odbędzie się doroczna Wólczańska Biesiada.


Już od godz. 17:00 będzie można korzystać z mnóstwa atrakcji. Rozstawione zostaną stoiska handlowe i promocyjne. W namiocie „Mława dla czystego powietrza 2022” będzie można się dowiedzieć o dobrych praktykach w zakresie ochrony powietrza, przybliżyć sobie zapisy ustawy antysmogowej oraz poznać możliwości dofinansowań z programu „Czyste Powietrze”. Dla dzieci z kolei przygotowano animacje i zjeżdżalnie, wieczorem zaś wystąpią dwa zespoły: o 19:00 Supernova i o 20:30 Power Play.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x