Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Przasnysz rozpoczął się 41. Rajd Polskie Safari


W sobotę, 30 lipca na Rynku Miejskim w Przasnyszu uroczyście rozpoczął się 41. Rajd Polskie Safari. Na trasie tegorocznych zmagań zobaczymy 45 załóg.


– Na starcie pojawią się najlepsi kierowcy w tej dyscyplinie sportu motorowego. W Mistrzostwach Europy, a także rywalizacji w 4. rudzie Mistrzostw Polski w Rajdach Terenowych zobaczymy miedzy innymi Krzysztofa Hołowczyca pilotowanego przez Łukasza Kurzeję na pokładzie BMW X3, oraz ich głównych rywali w walce o europejski prymat, Czecha Miroslava Zapletala i Słowaka Marka Sykorę w Hummerze H3 – informuje organizator.

Podczas tegorocznej edycji zaplanowano 7 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 200 km, które przebiegać będą przez tereny gmin: Przasnysz, Jednorożec, Krzynowłoga Mała i Chorzele. Start oraz meta rajdu zlokalizowane zostaną na rynku w Przasnyszu, a serwis dla załóg na terenie targowiska miejskiego.

Zmagania zakończą się w niedzielę o godzinie 18:30 ceremonią na przasnyskim rynku.

fot. infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x