Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

1 sierpnia, w godzinę „W” zawyją syreny alarmowe


Jak poinformował urząd miasta, w najbliższy poniedziałek 1 sierpnia uczcimy pamięć bohaterów Powstania Warszawskiego, którzy walczyli o wyzwolenie stolicy spod niemieckiej okupacji i przywrócenie niepodległej Polski.


Punktualnie  o godzinie 17:00, dokładnie 78. lat po wybuchu Powstania Warszawskiego, zostaną w Mławie uruchomione syreny alarmowe. Ich uruchomienie będzie jednocześnie testem systemu powiadamiania i alarmowania ludności o zagrożeniach. Podobne testy zostaną przeprowadzone w całej Polsce.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pola
Pola
9 dni temu

Platfusy zabronili marszu poswieconego pamieci Powstania Warszawskiego. Zgroza, chcą zrobic z nas bezmozgowcow bozbawionych wlasnej tozsamosci i histori.

Anonim
Anonim
9 dni temu
Reply to  Pola

Jeżeli idzie w tym marszu faszysta (ONR, Młodzież Wszechpolska i niejaki Bąkiewicz od bicia kobiet) to nie ma na to zgody. Dość już wycierpieliśmy w czasie II wojny światowej aby takie barachło mogło świętować wraz z prawdziwymi Polakami

BLM
BLM
9 dni temu
Reply to  Anonim

Słabe to , z ciekawości byłem na marszu nazistów 11 listopada i jak na tym też mają być tak zwane barachło rodziny z dziećmi , starsi , młodsi to się pani prowokacyjny wpis nie udał . Prowokatorka .

Anonim
Anonim
9 dni temu
Reply to  BLM

Słabe to chłopczyku. Mowię tak dla marszu rodzin, które chcą upamiętnic to wydarzenie. Nie dla faszystów jak Bąkiewicz i spółka

Łoś
Łoś
9 dni temu
Reply to  BLM

I to jest smutne prawda?

mławianka
mławianka
9 dni temu
Reply to  Pola

Najpierw sięgnij po słownik ortograficzny i popraw swoją polszczyznę, zanim weźmiesz się za politykę. Widać, że TVPPIS wyprało ci mózg.
Może warto byłoby, żebyś dokładnie zapoznała się z historią Powstania Warszawskiego.
Ponadto jak zapraszasz gości, którzy uciekli z bombardowanych miast do swojego domu, to chyba starasz im się zapewnić spokój i stwarzasz jak najlepsze warunki bytowe, czyż nie tak?

BLM
BLM
9 dni temu
Reply to  mławianka

Goń się prowokatorze .

mlawianka
mlawianka
9 dni temu
Reply to  BLM

Ooo, brak argumentów i wyłazi pisowska kultura z pisowskich „elyt”. Odzywki na poziomie rynsztoku. Z takim elementem dyskusji nie prowadzę.

Łoś
Łoś
9 dni temu
Reply to  Pola

I bardzo dobrze. . Marsz faszystów 1 sierpnia w Warszawie to plucie w twarz Powstańcom . Nigdy nie powinno do tego dojść . To haniebne i podłe.

BenAfleck
BenAfleck
9 dni temu
Reply to  Łoś

Moim zdaniem haniebne jest zachowanie p. Trzaskowskiego , a każdy niech odpowiada za siebie . Zaraz zacznie się się dyskusja że decyzji o powstaniu nie powinno być a wyklęci to zbrodniarze i tak co roku .

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x