Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wakacje z Maxem po raz czwarty i ostatniW miniony czwartek w miejskim parku spędzające wakacje w mieście dzieci miały okazję uczestniczyć w ostatnim w tym roku spotkaniu z Maxem. Na koniec spotkania odbyła się loteria podczas której wylosowano 12 nagród w tym 6 głównych. Został rozstrzygnięty również konkurs dla Najlepszego Strażaka Wakacji z Maxem i Najlepszego Strzelca Wakacji z Maxem.

Cykl spotkań „Wakacje z Maxem” miał charakter profilaktyczny i adresowany był do dzieci i młodzieży spędzających wakacje na terenie miasta Mława. We wszystkich czterech spotkaniach z Maxem brało udział około 300 dzieci i młodzieży z Mławy. Organizatorami byli Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie.

Zobacz fotorelację z ostatniego spotkania.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x