Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Ciechanowie można już bezpłatnie wypożyczyć rodzinny rower elektryczny


Od środy 27 lipca w Ciechanowie można bezpłatnie wypożyczać rodzinne rowery elektryczne. Do dyspozycji mieszkańców tamtejszy Powiatowy Zarząd Dróg oddaje 4 rowery, każdy przystosowany do przewozu dwójki dzieci.


Możliwość wypożyczania rowerów rodzinnych pozwoli na szersze wykorzystanie ścieżek rowerowych – szczególnie tej powstałej w 2019 r. –  łączącej Ciechanów z Opinogórą oraz otwartego jesienią 2021 r. rowerowego traktu do Gołotczyzny, gdzie niedawno powstał Park Rekreacyjno – Poznawczy.

– Dużym walorem lokalizacji punktu (Sońska 2) jest sąsiedztwo funkcjonujących ścieżek rowerowych przy pętli miejskiej i w kierunku Rodzinnego Parku Edukacji i Rozrywki w Gołotczyźnie. Jest również kilka miejsc parkingowych, gdzie można zostawić samochód w trakcie korzystania z roweru – informuje Powiatowy Zarząd Dróg.

Punkt odbioru i zdania rowerów mieści się przy ul. Sońskiej 2 w Ciechanowie. Wcześniejszej rezerwacji rowerów można dokonać pod numerami telefonów: 790-444-441 lub 883-995-698. Rowery wypożyczane są bezpłatnie. Regulamin udostępniania jednośladów znajduje się na stronie internetowej PZD w Ciechanowie w zakładce „Powiatowy Rodzinny Rower Elektryczny”.

źródło: PZD Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
6 miesięcy temu

Na fejsie widzę komentarze młodych osób, że wszystko jest robione tylko dla seniorów, a dla pozostałych nie ma nic.
\Może faktycznie niewiele jest ofert dla młodszych, ale w takim razie dlaczego kochani mieszkańcy nie korzystacie ze swojego prawa wyborczego i nie idziecie do urn wyborczych żeby wybrać kogoś innego na burmistrza, jeśli to do niego kierujecie swoje swoje żale?
Wszystko jest w waszych rękach. Po prostu trzeba samemu ruszyć swoje cztery litery żeby coś się zmieniło.

Fraciszek 2
Fraciszek 2
6 miesięcy temu

Leśne dziadki starają się jak mogą wybory już nie długo.

Samson
Samson
6 miesięcy temu
Reply to  Fraciszek 2

Kurdupel ze swoją ekipą jeszcze lepiej się stara, już do kilku tygodni jeździ po Polsce i poparcie mu spada. Biedni wyznawcy PIS 😀

BenAfleck
BenAfleck
6 miesięcy temu
Reply to  Samson

zauważyłem że pod artykułami dot. dotacji od Pana Struzika komentarze są zablokowane , przypadek ? nie sądzę .

Anonim
Anonim
6 miesięcy temu
Reply to  BenAfleck

Wiesz co to są artykuły sponsorowane?

Samson
Samson
6 miesięcy temu
Reply to  Fraciszek 2

Dlaczego jak czytam „leśne dziadki” tom zawsze przychodzi mi na myśl „leśne ruchadło”? 😛

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x