Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Giżyn. Spłonęła drewniana stodoła ze słomą


fot. ilustracyjne


Wczoraj po południu przez ponad 1,5 godziny strażacy gasili pożar drewnianej stodoły w miejscowości Giżyn (gm. Strzegowo). W akcji gaśniczej brały udział zastępy OSP ze Strzegowa, Niedzborza i Unierzyża, a także zastępy JRG z Mławy i Ciechanowa.

Po przyjeździe na miejsce, strażacy zastali palącą się słomę w drewnianej stodole. Po  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, strażacy wyposażeni w sprzęt ochrony układu oddechowego po zlokalizowaniu źródła ognia rozpoczęli akcję gaśniczą, a następnie przystąpiono do przerzucenia i przelania pogorzeliska.  Obecna na miejscu Policja ustala przyczynę pożaru.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x