Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dwa alarmy bombowe – w Mławie i Szreńsku


Wczoraj przed południem miały miejsce dwa alarmy, na które reagowały służby ratunkowe. Jeden z nich dotyczył podłożenia ognia w mławskiej komendzie straży pożarnej, drugi  dotyczył podłożenia ładunku wybuchowego w urzędzie gminy w Szreńsku.


W obu przypadkach okazało się, że to tzw. alarmy kaskadowe i obydwa były fałszywe. Tym niemniej strażacy sprawdzili obiekty, ale obyło się bez ewakuacji pracowników.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Kim
16 dni temu

Dokładnie co by się nie działo wszystko wina Tuska cukier drogi wina Tuska he węgla nie ma wina Tuska he jak ktoś trochę logicznie myśli to widzi do czego prowadzą programy socjalne

Ania
Ania
16 dni temu

POlecenie POszlo z góry. Atakować, manipulować, szkodzić, straszyć grozić – byle wrócić do koryta i żeby było jak było.

Jurek
Jurek
16 dni temu
Reply to  Ania

Wam się od tej TVPis POprzestawialo w głowach. Wszędzie tylko Tuska widzicie. A przy okazji słabe te służby co od lat już w egzaminy w szkołach są alarmy przez jakichś debili a oni nie mogą ich namierzyć.

Jurek
Jurek
16 dni temu
Reply to  Jurek

Czyli typowa bezradność funkcjonariuszy PIS. Polska w ruinie i państwo z papieru.

Anonim
Anonim
16 dni temu
Reply to  Ania

No proszę, członkini sekty zmanipulowana przez szczujnię pisowską (czytaj: tvpis) głosi i rozpowszechnia jakieś niestworzone brednie. Weź ty kobieto idź do kościoła i módl się leżąc krzyżem przed samym ołtarzem, może ci Bóg wybaczy te twoje grzechy.

ewita
ewita
16 dni temu
Reply to  Ania

ty masz POronoję chyba:)):):):)

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x