Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Spartakiada Kół Gospodyń Wiejskich po raz trzeci. Tym razem w Budach-Matusach


KGW Jarzębina Budy – Matusy jako gospodarz wydarzenia, serdecznie zaprasza wszystkich na III Spartakiadę Kół Gospodyń Wiejskich. Już teraz warto zarezerwować sobie datę 20 sierpnia by odwiedzić gminę Radzanów.


Istniejące od dwóch lat, KGW Budy – Matusy rok temu wygrało II Spartakiadę KGW, która odbywała się w Syberii i tym samym wywalczyło sobie przywilej organizacji następnej Spartakiady.

– Spartakiada jest otwarta dla wszystkich i wszystkich serdecznie zapraszamy. Jesteśmy pewne, że będzie dużo humoru i świetna zabawa. Nie zdradzimy jeszcze jakie niespodzianki czekają na naszych gości, ale już możemy zapowiedzieć, że chcemy, żeby w tanecznych pokazach wystąpiły grupy dziecięce z GOK w Radzanowie. Takie zaangażowanie ma  również zachęcić dzieci do zaangażowania w działalność kół gospodyń wiejskich. Zapraszamy więc na 20 sierpnia, rozpoczęcie o godzinie 11:00  – mówi  Magda Zybert Przewodnicząca KGW „Jarzębina” w Budach Matusach.

red.

III SPARTAKIADA KGW z terenu powiatu Mławskiego – plakat

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x