Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Para polsko – białoruska zwycięzcą turnieju siatkówki plażowej, ale mławianie też na podium


Do rywalizacji w corocznym turniej siatkówki plażowej, rozgrywanym na boiskach Mławskiej Hali Sportowej przystąpiło aż  szesnaście zespołów. Zwycięsko z ponad sześciogodzinnej walki wyszła para polsko – białoruska: Kamil Radzikowski oraz Aliaksandr Bialkievich. W drodze po prymat nie przegrali ani jednego spotkania.


System brazylijski sprawił, że każdy z startujących duetów mógł ponieść jedną porażkę (dopiero druga eliminowała z zawodów). W eliminacjach zwycięzcy turnieju pokonali parę Szypryt, Jankowski oraz parę Czajkowski, Cichaczewski. W meczu półfinałowym wyszli zwycięsko ogrywając parę z Mławy: Podlaski Paluszkiewicz. W finale nie dali szans olsztyńskiemu teamowi: Wiktor Milczarek i Krzysztof Gulak.

Na trzecim stopniu podium finiszowali gracze z Mławy, Dawid Podlaski oraz Mateusz Paluszkiewicz, na czwartej pozycji zawody ukończyli Piotr Czajkowski i Dawid Cichaczewski z Działdowa.

Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali czeki na odpowiednio 700, 500 i 300 złotych.

Końcowa klasyfikacja:

  1. Aliaksandr Bialkievicz, Kamil Radzikowski
  2. Wiktor Mielczarek, Krzysztof Gulak
  3. Mateusz Paluszkiewicz, Dawid Podlaski
  4. Piotr Czajkowski, Dawid Cichaczewski

źródło i fot. MHS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x