Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Festyn w Kuklinie ze sportowym akcentem [FOTO]


Sołtys sołectwa Kuklin oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Niech się dzieje” zorganizowali w miniony weekend integracyjny festyn rodzinny „Sportowo, zdrowo, międzypokoleniowo” w Kuklinie. Wśród wielu atrakcji w programie festynu znalazł się też sportowy akcent.


Tym akcentem był towarzyski mecz piłki nożnej dorosłych Kuklin vs. Uniszki Zawadzkie, w którym gościnnie zagrał wójt Mariusz Gębala. Po emocjonującej grze, zwycięzcą spotkania okazała się reprezentacja Uniszek Zawadzkich, wygrywając  7:4.

Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych mieszkańców Kuklina i okolic. Czekały na nich dmuchane zjeżdżalnie, mydlane bańki, wata cukrowa i popcorn. Był punkt konsultacyjny Policji i pokaz policyjnego radiowozu ,a także gry i zabawy prowadzone przez animatorów.

Na wszystkich czekał poczęstunek z grilla, a także stoisko z przekąskami i poczęstunkiem Koła Gospodyń Wiejskich w Kuklinie oraz stoisko Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych „Niech się dzieje”. Muzykę na żywo grali Krzysztof i Bernard Majewski Show. Dodatkową atrakcją był pokaz tańca cygańskiego ale i tradycyjna, międzypokoleniowa potańcówka dla wszystkich.

źródło i fot. Stowarzyszenie „Niech się dzieje”

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kuklyn
Kuklyn
14 dni temu

Zjeżdżalnia to nowa chyba była he he

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x