Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Odpust parafialny ku czci Świętej Anny w Lipowcu Kościelnym [FOTO]W niedzielę, 24 lipca w Lipowcu Kościelnym odbył się tradycyjny odpust parafialny. Odpust obchodzony jest na cześć Św. Anny patronki kościoła parafialnego w Lipowcu Kościelnym. W tradycji parafii odpust odbywa się zawsze w najbliższą niedzielę w stosunku do dnia 26 lipca, czyli dnia święta patronki lipowieckiego kościoła. Centralną częścią uroczystości jest msza święta, ale jak co roku nie zabrakło kolorowych straganów, które ustawiane są na drodze prowadzącej w stronę Niegocina. Wierni oprócz udział w mszy świętej odwiedzają również cmentarz parafialny. W tym roku na straganach królowały jak zwykle smaczne obwarzanki i kolorowe zabawki.

 IP, red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Fit Tata
Fit Tata
1 rok temu

Jaka piękna Mama z wózeczkiem
Odezwij się buźka 😉

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x