Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bociany wypadły z gniazda. Ratowali je strażacy


fot. ilustracyjne


Wczoraj aż dwukrotnie strażacy ratowali młode bociany, które wypadły z gniazda. W Uniszkach Gumowskich (gm. Wieczfnia Kościelna) z gniazda umiejscowionego na słupie energetycznym spadł młody bocian. Ponieważ nie odniósł on widocznych obrażeń, mławscy strażacy wezwali pogotowie energetyczne i po odłączeniu zasilania, z pomocą podnośnika włożyli boćka z powrotem do gniazda.

Nieco gorzej dla bociana skończył się upadek z gniazda w Szreńsku. W tym przypadku okazało się, że podczas upadku złamał skrzydło. Szreńscy druhowie przewieźli więc poszkodowanego do bocianiego azylu w Kosinach  Kapicznych.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Funcak
Funcak
17 dni temu

Ukarać rodziców za zaniedbanie opieki i odebrać im prawa rodzicielskie! Bociany pozamykać na rok, gniazdo zlicytować a pieniądze na skarb państwa!

Ornitolog
Ornitolog
21 dni temu

Bocian pozbywa.się młodych. To jest naturalne zjawisko. Prędzej czy później znowu go wywali. Pomoc strażaków całkowicie zbędna.

Pik Pok
Pik Pok
21 dni temu

Bociany pozbywają się młodych z gniazda może niepotrzebny był ratunek…

Anonimowo
Anonimowo
21 dni temu
Reply to  Pik Pok

A co w Mławie nic się nie działo czy nie ma co pisać

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x