Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Na ratunek sprytnej wiewiórce [FOTO,FILM]Dwa strażackie zastępy wyposażone w drabinę  oraz podnośnik hydrauliczny, po wezwaniu ruszyły na ratunek – jak się potem okazało sprytnej wiewiórce – spacerującej po elewacji bloku nr 17 na Osiedlu Młodych.

Gdy na miejsce przyjechał pierwszy zastęp straży, wiewiórka znajdowała się na elewacji „17” na wysokości pierwszego piętra. Strażacy próbowali podstawić drabinę, ale wtedy  uciekła na wysokość 4 pietra. W chwili kiedy zbliżył się do niej na koszu podnośnika strażak z podbierakiem w ręku, wiewiórka sprytnie zeskoczyła z wysokości kilku pięter na trawnik i chodnikiem uciekła do jednego z osiedlowych drzew.

red.

fot/film: nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
14 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
17 dni temu

sami z siebie robią przygłupów to samo jest z kotami lepiej nie ośmieszali by się

Anonimowo
Anonimowo
17 dni temu
Reply to  Anonimowo

Tak

RC7
RC7
16 dni temu
Reply to  Anonimowo

Wg mnie taki osąd sprawy jest nadużyciem. Bardzo dobrze że robią takie akcje co jakiś czas , jest możliwość sprawdzenia sprzętu w rzeczywistych warunkach , sprawdzenia dojazdu do posesji a może kiedyś to procentować.

Lopez
Lopez
17 dni temu

Dziś widziałem w centrum wiewiórkę. Może to ta sama hehehe

Michał
Michał
17 dni temu

Na to idą nasze pieniądze

Romek
Romek
17 dni temu

Chyba Ukrainiec zadzwonił skoro tak szeroko zakrojona akcja… A ty głupi Polaczku zdychaj na progu…

Lopez
Lopez
17 dni temu
Reply to  Romek

idź do lekarza

Krajewiak
Krajewiak
17 dni temu

Mamy 1 Kwietnia, czy co ?! To chyba jakiś żart !!! A w tym czasie ktoś mógłby potrzebować pomocy z użyciem podnośnika. Co z nami się dzieje ?! Ludzie, zacznijcie przytomnie myśleć.

Kuba
Kuba
17 dni temu

To co się stało to chore: wzywać strażaków do wiewiorki. A to że strażacy przystąpili do ratowania wiewioeki to już czysta głupota. Wiewiorka pokazała im gdzie raki zimują i że jest zwinniejsza od każdego strażaka.
Brawo wiewiorka!!!

Karol
Karol
17 dni temu

czy ktoś pomyślał że to przestraszone zwierzątko mogło sobie zrobić krzywdę, A ono chciało tylko piękno osiedla obejrzeć z góry

Karol
Karol
17 dni temu

Kto zadysponował do takiego zdarzenia taki siły no żeby tam siedział burmistrz to proszę ale………………

prezio
prezio
17 dni temu

… dokąd my zmierzamy?

Anonim
Anonim
17 dni temu

Ciekawe jaki inteligentny wezwał pomóc do naturalnie żyjącej w środowisku wiewiórki.

Michal
Michal
17 dni temu

Ale sensacja ojej. A gapiów masa

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x