Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wakacje z Maxem gościły przy SP nr 6 [FOTO]


Trzecie spotkanie w ramach cyklu „Wakacje z Maxem” odbyło się przy Szkole Podstawowej nr 6 w Mławie. Tak jak w poprzednich spotkaniach na dzieci czekały gry, konkursy, zabawy zręcznościowe i inne atrakcje przygotowane na stanowiskach mławskich instytucji tj. Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, Miejskiej Biblioteki Publicznej, Komendy Powiatowej Policji oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Najmłodsi chętnie korzystali z możliwości pomalowania twarzy, równie chętnie przystąpili do malowania obrazów na folii. Z kolei rodzice i opiekunowie dzieci  mogli skorzystać z konsultacji wychowawczych w ramach kampanii „Przyjazna rodzina” oraz „Postaw na rodzinę”. Organizatorzy zapraszają wszystkich na finał akcji, który odbędzie się 28 lipca 2022 roku na estradzie parku miejskiego.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
były Uczeń
były Uczeń
22 dni temu

od małego uczą jak do MOPS-u chodzić – czyli wiedzą jak uczą – aby kasa i kasa

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x