Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Wyszynach puchar wywalczyła Czarna Elka


W Wyszynach Kościelnych odbył się już szósty turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stupsk. Tym razem bezkonkurencyjnie najlepsza okazała się być drużyna Czarnej Elki.


Do sportowej rywalizacji stanęły cztery zespoły, które rozegrały 6 meczy systemem „każdy z każdym”.  Mimo niewielkiej frekwencji na murawie nie zabrakło sportowych emocji. Po trzech godzinach sportowych zmagań wiadomo było już, jaki jest ich wynik.

Z kompletem punktów turniej ukończyła Czarna Elka i tym samym za zwycięstwo odebrała puchar oraz pamiątkowe medale z rąk Wójta Gminy Stupsk – Jacka Świderskiego .

Drugie miejsce zdobyła drużyna Woli Szydłowskiej, trzecie Tartan Borowe, a czwarte miejsce zajęli zawodnicy Wyszynianki – gospodarze turnieju.

Tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Igor Jurczewski (Wola Szydłowska), a królem strzelców został zawodnik Czarnej Elki – Kamil Głowacki.

red.

fot. gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x