Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar kurnika w Marysinku [FOTO]


Na pół miliona złotych wyszacowano straty powstałe na skutek pożaru w jednym z kurników fermy drobiu w Marysinku (gm. Strzegowo). Do pożaru doszło wczoraj w godzinach popołudniowych.


Prawdopodobnie od nagrzewnicy zajęła się ściółka w przygotowywanym do zasiedlenia drobiem budynku o powierzchni około 2700 metrów kwadratowych. Strażacy opanowali pożar i ugasili tak, że nie wydostał się on na zewnątrz obiektu. W akcji gaśniczej uczestniczyły zastępy OSP ze Strzegowa, Osp Dąbrowa i zastęp JRG Mława, a w późniejszej fazie zastęp z OSP Radzanów, OSP Niedzbórz i OSP Mdzewo. Działania gaśnicze trwały ponad 3 godziny.

red.

fot. OSP Strzegowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x