Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Otrzymaliśmy dofinansowanie na przebudowę drogi Budy Bolewskie – Sułkowo Borowe


 

 

 

W środę 13 lipca podpisaliśmy umowę na dofinansowanie na przebudowę drogi Budy Bolewskie – Sułkowo Borowe na kwotę 170 tyś zł. . Zadanie pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 2353W Budy Bolewskie – Sułkowo Borowe” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Umowę dotyczącą przyznania środków ze strony Powiatu Mławskiego podpisali Starosta Mławski Jerzy Rakowski, w-ce starosta Krystyna Zając przy kontrasygnacie Marioli Rostkowskiej z-cy dyrektora Wydziału Finansowo-Budżetowego Starostwa Powiatowego w Mławie. Natomiast ze strony Samorządu Województwa Mazowieckiego podpis złożyli Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik i w-ce marszałek Województwa Mazowieckiego Wiesław Raboszuk.

Samo zadanie, na które otrzymaliśmy dofinansowanie będzie polegało na położeniu nawierzchni z mieszanki niezwiązanej z kruszywem, stabilizowanej mechanicznie na powierzchni 3 171,50 m2 i długości 830 metrów w drodze powiatowej nr 2353W, na odcinku Budy Bolewskie – Sułkowo Borowe.

Koszt inwestycji to 349 999,99 zł, z czego 170 000 zł pochodzić będzie ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego, a 179,999,99 z budżetu powiatu.

 

mat.sponsorowany

autor: Starostwo Powiatowe

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]