Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wakacje z Maxem, tym razem na Wólce [FOTO,FILM]


To już drugie spotkanie w ramach programu „Wakacje z Maxem”, przygotowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Tym razem organizatorzy gościli na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 na Wólce. Stoiska dla dzieci przygotowały mławskie instytucje: Państwowa Straż Pożarna, Miejska Biblioteka Publiczna, Komenda Powiatowa Policji oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.


Dzieci uczestniczyły w konkursach i zgadywankach, a także bawiły się w różne gry zręcznościowe prowadzone przez wolontariuszy. Nieodmiennie zainteresowaniem cieszyły się strażacki tor przeszkód ale też namiot Policji. Opiekunowie dzieci  mogli skorzystać z konsultacji wychowawczych w ramach kampanii „Przyjazna rodzina” oraz „Postaw na rodzinę”. Kolejne spotkania „Wakacji z Maxem” odbędzie się 21 lipca przy Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Żołnierzy 80 Pułku Piechoty 5, a  na 28 lipca zaplanowano spotkanie finałowe, połączone z podsumowaniem akcji  w miejskim parku.  Zapraszamy na fotorelację.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x