Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rodzinny biznes narkotykowy w powiecie mławskim. Ojciec i syn uprawiali konopie


Mławscy policjanci z wydziału kryminalnego, na podstawie prowadzonych ustaleń, ujawnili i zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Odnaleźli także gotowy do sprzedaży susz. Wartość rynkową nielegalnego towaru oszacowano na ponad 40 tys. zł. Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców pow. mławskiego – ojca i syna. Obu zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Do likwidacji uprawy oraz zatrzymania obu podejrzanych mężczyzn doszło w tym tygodniu na terenie jednej z gmin pow. mławskiego. Podczas prowadzonego przeszukania na terenie gospodarstwa, w piwnicy domu policjanci odnaleźli namiot wyposażony w aparaturę do hodowli  konopi oraz zerwane i odłożone do kartonu rośliny. W pomieszczeniach gospodarczych kryminalni odnaleźli drugi namiot z takim samym wyposażeniem, kilka doniczek z sadzonkami oraz zerwane i składowane do ususzenia rośliny.

Podczas przeszukania zabezpieczono także gotowy do sprzedaży susz konopi indyjskich. Policjanci zatrzymali podejrzanych o uprawę oraz posiadanie znacznej ilości środków odurzających 45-leniego mieszkańca pow. mławskiego oraz jego 17-letniego syna. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

źródło i fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ebe ebe ebe ebe ebe
Ebe ebe ebe ebe ebe
25 dni temu

Sadzić palić zalegalizować to w końcu skończy się ten cyrk milicyjny , w sklepie powinno być spożywczym jak alkohol a nie zakazy a pijani mordują gwałcą ale w sklepie kupią Chory Kraj!

Andrzej
Andrzej
28 dni temu

brudasa zamkneli i już sypie wszystkich Polaczków – niedługo wyskoczy a Polaczki dalej będą dla niego latać

Berek
Berek
30 dni temu

a za przemoc domową po alko 24h i wolność

Michał
Michał
30 dni temu

Lepiej by gorzały chlać zabronili bo śruba się po niej niejednemu odkręca

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x