Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zderzenie z łosiem na „siódemce”. Pasażer nie żyje, kierowca ranny


Dzisiaj około godziny 3.20 na drodze krajowej nr 7 na 316 kilometrze w miejscowości Niepiekła gm. Załuski– pas w kierunku Warszawy, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Jak ustalono, na prostym odcinku drogi wprost pod nadjeżdżający pojazd m-ki VW Caddy, którym podróżowało dwóch mężczyzn, nagle wtargnął łoś.


Jan Maria Jackowski
Reklama

W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł pasażer tego pojazdu, 33 letni mieszkaniec pow. płońskiego. Kierujący pojazdem, 29 letni mieszkaniec także pow. płońskiego, z obrażeniami ciała został przewieziony do Szpitala w Płońsku. Od kierującego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Na miejscu wykonano czynności procesowe pod nadzorem Prokuratora. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi KPP w Płońsku.

źródło: KPP w Płońsku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x