Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przyrodnicza ścieżka edukacyjna Nosarzewie Borowym


Nowa przyrodnicza ścieżka edukacyjna powstała na terenie Szkoły Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym. Uroczyste otwarcie instalacji z udziałem dyrektor szkoły Marzeny Kołeckiej, wójta  Grzegorza Rochny, przedstawiciela wykonawcy robót Andrzeja Kowalczyka, pracowników szkoły, urzędu gminy, rodziców i dzieci, odbyło się w dniu zakończenia roku szkolnego 2021/2022.


Rolą ścieżki edukacyjnej jest nauka, zabawa i pogłębianie zainteresowania krajową przyrodą oraz ekologią. Inwestycja kosztowała 94 tys. zł, z czego 70,5 tys. zł to środki przyznane Gminie Szydłowo jako dofinansowanie przedsięwzięcia przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

źródło i fot. gmina Szydłowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x